Apple iPhone Xs Max (recenze)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Čtěte více na

Letos nám Apple představil hned tři nové iPhony, přičemž na pomyslném vrcholu stojí dnes testovaný iPhone Xs Max. Ne snad proto, že by měl speciální dovednosti navíc, větší displej s sebou však přinesl vyšší cenu. V případě pořízení nejvyšší paměťové varianty budete lehčí o více než 43 tisíc korun a nabízí se tak otázka, ale ani základní cena 33 tisíc úsměv na tváři nevykouzlí. Je doposud nejdražší iPhone tím nejlepším iPhonem vůbec? To prozradí dnešní recenze.

Web:
Facebook:
Twitter:
Instagram:

Share.

About Author

26 Comments

  1. Ačkoliv má být recenze nestranná, tak mi případá, že ten který telefon testoval, je proti Applu poměrně vysazen a stále spíše vyzdvihoval negativa, které byly někdy až absurdní.

  2. Čtečka otisků je už dnes technologie za zenitem… Proč mít zbytečně pod displejem čtečku, která pořádně nefunguje a je pomalá jak sr*ní? Viz Mate 20Pro…

  3. Dobrá recenzia – Len by ma zaujímalo či iPhone XS má aj rovnakú šírku ako iPhone 6/6S/7/8 Plus? Počul som totiž že je o niečo užší ako iPhony Pluskovej série.

  4. Nice 😀 Perfektní recenze. Cena je určitě přestřelená ale já jako člověk který má 32GB iPhone 6s a nepotřebuje takové pádlo, když má iPad, tak bych si klidně koupil XS, 64GB a vyjde mě to na 30k. Proč si myslím že je lepší si připlatit, než koupit například Mate 20? Už jen to, že ten telefon se mi prostě nelíbí kvůli veliké bradě, rámečcích u výřezu a celkovému vzhledu, to je subjektivní věc, ale mě vadí Android. Ano, v této cenové kategorii se sekat nebude, ale ta nadstavba je strašná a ty okopírované gesta a mnoho dalších prvků jako třeba “3D Face Unlock”. “3D Face Unlock” nebo ty gesta zdaleka nefungují tak dobře. Navíc, když si koupím Android, za 4 roky už nebudu mít aktualizace. Takhle to ale prostě bohužel je. Když Android, tak nějakou vlajku Samsungu. Proč? Protože nemají dementní výřez, který mi teda zase tak nevadí, ale mají ho všichni a je to už pěkně trapný.. Pak mají hezkou a zajímavou nadstavbu a zachovávají si svůj styl. Proto bych si v případě Androidu pořídil Samsung.