BlackBerry Key2 LE ön inceleme – #IFA2018

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Hazırladığı fiziksel klavyeli ve yüksek güvenlik önlemlerine sahip telefonlarla adından söz ettiren BlackBerry, IFA 2018 kapsamında yeni ürünlerini görücüye çıkardı. “Bir ikon yeniden doğuyor” sloganıyla tanıttığı yeni ürünü BlackBerry Key2 LE, hem akıllı telefon deneyimini yaşamak hem de fiziksel klavye tecrübesini sürdürmek isteyen teknoloji severleri hedefliyor.

BlackBerry Key2 LE, Qualcomm Snapdragon 636 işlemcisiyle geliyor. 4.5 inch değerde IPS ekranı bulunurken 10 parmak olarak kullanabileceğiniz fiziksel klavyesiyle diğer akıllı telefonlardan ayrılıyor. Ürün, yüksek güvenlik önlemleri sayesinde güvenli bir Android deneyimi vadediyor. Bu arada telefonda Android 8.0 Oreo işletim sisteminin olduğunu da belirtelim.

Oldukça şık bir tasarımı bulunan telefonun ön tarafında 8MP değerde selfie kamerası konumlandırılmış. Arka tarafına baktığımızda ise BlackBerry’nin de modaya uyduğunu ve 13+5MP’den oluşan dual kamera sistemini kullandığını görüyoruz.

3000mAh çıkarılamaz pili bulunan telefon, 156 gram ağırlığında ve 8.35mm kalınlığında. Daha fazla detayı, yapacağımız inceleme videosunda sizlerle paylaşacağız.

İyi seyirler.

Share.

About Author

3 Comments