Fiziksel klavyeli BlackBerry Key 2 LE elimizde

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Bir süredir Android işletim sistemli akıllı telefonlar üreten BlackBerry, yeni akıllı telefonu BlackBerry Key 2 LE modelini IFA’da sergiledi. Şirketin imzası haline gelen klavyesiyle birlikte dikkat çeken telefon, teknik özellik bakımından orta segmente hitap ediyor.

Share.

About Author

32 Comments

  1. Çok şık, diğer cihazlara benzemiyor, kaliteyi hissettiriyor, gereksiz sensörlere yüklenmek yerine kullanışlılığı ön plana çeken bir cihaz. Zengin duruyor, kullanmak isterdim.

  2. Yanlış iş yapıyorlar o eskidendi kardeşim fiziksel klavyeli cep telefonlarının alıcısı fazla olmaz. Artık parana ve insanlara verdiğin hizmeti iyileştirmeye bakacaksın, fiziksel klaveyli telefonlar artık çöp. Boş yorum yapmayın blackberry kullandım zamanında.

  3. Blackberry üretim bandını devretti. Artık kendisi üretmiyor. Sadece birleştirme işlemi için Çin ya da Meksika'ya giderdi Blackberry ürünleri. Ama artık tümüyle Çin'de üretiliyor. Tasarım elbette Kanada'da yapılıyor ama eski kalite algısı yok. Blackberry'yi çok uzun zamandır kullanıyorum. Kalite ve tasarımda seçkin olmalarıyla ünlüdürler. Seçkin bir firmadır. Bir akılsızlık edip akıllı telefon pazarında rekabete girdikleri için bu durumdalar. Eskisi gibi kendi müşterisine Blackberry 10 sistemiyle devam etselerdi pazarda çok güçlü bir yerleri olabilirdi. Çok zarar ettiler ve bu zararı kapatmak için üretim işini tümüyle devrettiler. Marka haklarını Çinli TLC firmasına verdiler. Elbette tasarımı ve kalitesi için alınır ama eski kalitesi yok. Şu an elimde Q10 var. Kalitesi sınırda. Her parçası özenle üretilmiş. Klavyesi biraz eskisi orjinal parça bulamıyorum. Bu eskirse Passport ile bir süre daha gideriz. Belki bir gün Blackberry üretim işini yeniden devralır. Sonuçta marka haklarının belli bir süresi var. Ayrıca Blackberry 10 işletim sistemini de yeniden canlandırmalarını bekliyorum. Elbette bunlar uzun vadeli beklentiler olabilir.

  4. Bir akilli telofon fanatigi olarak cok begendim ozellikle kirmizi siyah cok sik is adamlari daha karizmatik gorunmek için alabilir kizlarda tercih eder bence klavyeli oldugu icin ilk izlenimlerim bunlar