Huawei Watch GT kutusundan çıkıyor (Klasik modeliyle)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Huawei Watch GT akıllı saati ofisimize ulaştı. Biz de bu videoda ürünün kutusunu açıyor ve ilk bakışını gerçekleştiriyoruz.

Huawei Watch GT kutu açılışı

Huawei Watch akıllı saati Classic ve Sport olmak üzere iki farklı modeli ile karşımıza çıkıyor. Şu anda Classic olan model 1.300 TL, Sport olan model ise 1.149 TL fiyatla satılıyor.

316 L paslanmaz çelik kasası ve DLC kaplaması ile gelen Huawei Watch, 50 m suya dayanıklılığa sahip. 1.39 inç AMOLED ekran kullanan cihaz, arka bölümünde yer alan sensörler ve HUAWEI TruSeen™ 3.0 sayesinde anlık olarak nabız raporlama ve detaylı uyku takibi gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca ürünün 2 haftaya varan bir pil ömrü olduğu belirtiliyor. İncelemede detaylı kullanım tecrübelerimizi aktaracağız.

Share.

About Author

25 Comments

  1. Benim anlamadıgım işinize geleni tanıtıyosunuz dünya 🌍 hıawei samsung iphone ibaret size galiba parayı kim basarsa tanıtalım diesel fossil bunlar size göre sat deil her halde neyse bana ne

  2. saatle görüşmeni devlet istemiyor dostum, telefon gibi %45 den fazla vergi alıyor o özellik olursa saatte. Sonra fiyat 3k tl olurdu.

  3. I have bought Huawei Watch gt Classic last month, and I am absolutely satisfied. This is probably the best not only smartwatch but watch at all. 3 mm thinner then Samsung watch, 5 mm thinner then Fenix 5 and Fénix 3 but with same functions. For half price… Perfect for everiday usage, enough elegant for Business and absolutely comfortable for ever.

  4. Saat ekran kalitesi ve gorünüm olarak çok güzel.Gerçekten saat gibi saat görünüyor.Spor aktiviteleri için çok ideal.Ama maalesef akıllı değil.Konuşma yapılamiyor, bildirim geliyor fakat resim ve emojiler görünmüyor.Uygulama ve saat arayüzü yüklenemiyor.Bu şartlarda 1000 lira edermi bilemedim.Galaxy watch 2000 tl ama yapamadığı şey yok gibi.