iOs

iOS vs Android vs Windows Phone – Co wybrać, kupić ? Jaki telefon, smartfon, tablet ? Porównanie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Facebook:

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

Porównanie systemów mobilnych: Android kontra iOS kontra Windows Phone

Share.

About Author

31 Comments

  1. Czemu mam wrażenie, że większość ludzi hejtujących Apple po prostu nie mają na urządzenia tej firmy pieniędzy. W tym momencie włącza się tzw. racjonalizacja zakupu. Ktoś nie ma pieniędzy na iPhona, to kupuje Andka i wtedy, żeby lepiej sie poczuć hejtuje drugi system. Ludzie po co to ?! Po to są trzy systemy, żebyście se wybrali, który pasuje akurat wam. Ci co mają dużo pieniędzy niech se biorą Apple, Ci co mnie andka albo WP, Ci co patrzą na aplikacje niech wybiorą se andka, Ci co chcą żeby telefon fajnei wyglądał niech wybiorą apple ITD.. Są trzy systemy to se każdy mozę wybrać. Ja zbierałem 1,5 roku na iPhone 4S, podczas gdy już dostępny był iPhone 6, i jestem zadowolony. Wcześniej miałem WP i również byłem bardzo zadowolony, nawet nie wiem czy nie bardziej niż z Apple. Z andkiem miałem z cztery telefony i nie byłem zadowolony. Wszystko jest dla ludzi tyle.

  2. Android jest najlepszy!! i nie jest taki drogi jak IOS a windows Phone LIPA!!! nie ma w ogóle gier i jest lipny jak kpina !!!!!! nie polecam

  3. chciałbym zobaczyć ten odcinek jeszcze raz ale na urządzeniach najnowszych czyli np, na iphone 6, na androidzie marshmallow, i na wondowsie 10 bo naprawde bardzo dużo sie pozmieniało

  4. Ja mam WP :/ Słaby 🙁 Nawet snapa tam nie ma i popularnych gier… Ja tylko patrzę jak inni dodają zdj na snapa, insta, a ja mogę się tylko cieszyć fb i instagram BETA ?

  5. Ja wolę androida ponieważ są na niego widgety, launchery i co dla mnie najważniejsze jest dużo gier. Ale jak kto chce możecie np wolić iOS. I mój pierwszy smartfon był z Windowsphonem. Miałem też Ipada a także tablet z Androidem. I najbardziej przypasował mi android. Ciekawe kto przeczyta do końca XD.

  6. No bo masz pierwszego iPada, więc się nie zabawisz i na nasze czasy nie jest funkcjonalny, jak nagrywasz taki filmik, to mógłbyś chociaż od jakiegoś kolegi pożyczyć nowszego iPada??????