IPHONE 8 PLUS MI YOKSA SAMSUNG NOTE 9 MU ALMALIYIM ..

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Merhaba arkadaşlar çok yakın bir zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyoum.. Ve hangi telefonu alayım diye düşünürken ıphone 8 plus ve note 9 telefonlrını incelem fırsatım oldu. Fakat sizce hangisini satın almalıyım. yorumlarda bana yazarmısınız.Videomuzu begenmeyi unutmayın ve eğer hala abon değilseniz kanalımıza abone olursanız seviniriz.

ABONE OL :

ABONE OL:

Bu kanalda öncelikle oyuncak açma, çocuklar için etkinlik, sosyal medya bilinmeyenleri, bakım gezilen yerler ile vlog, kullanılan ürünlerle ilgili deneyimler ve daha neler neler herşey den biraz olucak.Kanl açmak oğlum Lefter ile başladı çünkü onunla yeterince eğlenceli vakit geçiyoruz. Ve baba ve oğul koyu Fenerbahçeli isminden de anlaşılacağı gibi Belki çoğu zaman Lefter ile videoları daha sık görebilirsiniz Sadece bir şeye odaklı kalmak istemediğimiz için herşeyi kattık.Sizler le bizimle birlikte eğlenir ve güler ve videolarımızı beğenirsiniz..
Diğer videolarımızı izledinizmi?
DOĞAL YAŞAM PARKI :

LEFTER İLE PARKA GİTTİK:

Ninja Kaplumbağa Etkinliği ( Turtles ) :

FUNTASTİC AKVARYUM WESTPARK AVM – İZMİR – BAYRAKLI – … part/1 :

Babamız’ın iş yerine gittik/ VLOG :

Oasis Aqua park Alaçatı Çeşme.. / VLOG :

IKEA / VLOG :

BMW VS MİNİ COOPER LEFTER VE KUZEN KAPIŞMASI ( Akülü Araba ):

Share.

About Author

32 Comments

  1. Apple 6000 not 9 5000 ama ikisi de 3000 TL makinenin işini yapamıyor. Piyasadaki telefonların değeri 3500 geçmez . Artık insanları kandırmayı bırakın. Yasak edilsin 3500 üstü cihazlar.

  2. Abla Not 9'un +'sı uzaktan fotoğraf çekebilmek ama bataryası çok çabuk bitiyor diyor herkes. 8 plush'un da kamerası hem arka hem de ön çok beğeniliyor bence videolarda iPhone daha başarılı olabilir ama tabi yine sen bilirsin.Bir de farklı bir öneride bulunucam Casper VA 3 plush un kamerası çoooook iyi ben kullanıyorum kalem kutumda ne var videomu Casper ile çektim karşılaştırdığımda görüntü olarak en iyisi o videoydu diğer iki telefonda olduğu gibi onda da portre modu gibi birçok mod var bir bakmanı tavsiye ederim kullanan herkes benim gibi memnun kamerasından ama tabi yine sen bilirsin 😘

  3. Hayırlı Günler Selamlar , Evet Bugünde ziyarete desteğe izlemeye yorum ve beğeni desteğine devam ediyoruz..İzlenmeleriniz bol olsun , Yeni Videomuz Yayındadır en az 1 dakika izleyelim.Göz atmanızı beğenmenizi beklerim .