Nokia 8 Sirocco’yu inceledik: İlk izlenimler

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Android tabanlı modelleriyle akıllı telefon dünyasına geri dönen Nokia’nın, en güzel tasarımlı ve en güçlü telefonu karşınızda: Nokia 8 Sirocco. Telefonun tüm detayları, tasarım özellikleri ve yazılımsal kabiliyetlerini bu videoda gösteriyor, ilk izlenimilerimizi paylaşıyoruz.

Tüm teknoloji incelemeleri için kanalımıza ABONE olun ►

Web Sitemiz ►

Sosyal Medyadan da Donanım Haber’i takip edin:

Twitter ►
Facebook ►

Türkiye’de teknoloji forumu denince 1999’dan beri ilk akla gelen portal donanimhaber.com’un YouTube sayfasında teknolojiyle ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

Share.

About Author

30 Comments

  1. Erdi beyin nokia'ya karşı bir antipatisi var herhalde kastıkça kasmış videoda nerden kötüleyebilirim diye. Elindeki samsung ya da İphone olsaydı öve öve bitiremezlerdi.

  2. Bence N9 benzetilmiş herşeyi tas tamam ? Fakat Nokia artık telefon pazarın dan çekilmeli veya bi atılım yapıp herkese dudak uçuklatan bi teknoloji sunmalı bildiğin can çekişiyor ..

  3. Tasarım 10 numara, Performans 9 numara ,Kamera 10 numara, Yazılım 10 numara, Yani Nokia 10 numara 5 yıldız cihaz yapmış gerçekten çok başarılı telefon.. Özellikle camerasi son zamanların belkide en iyisi Zeiss mercek var harika..