Porównanie Lenovo K6 Power vs Xiaomi Redmi 4A / speed test / comparison

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


_
Więcej recenzji i ciekawych informacji na temat tabletów (i nie tylko) znajdziecie na naszej stronie:

Zapraszamy również do subskrybowania i do obserwowania nas na pozostałych portalach społecznościowych:

FB:
Twitter:
g+:
YT:
Tumblr:

Share.

About Author

21 Comments

  1. Bardziej porównałbym go do Moto G5.
    Największy dylemat miałem z tym, czy wybrać szybkie ładowanie (Moto) czy wielką, wręcz ogromną baterię jak na średniaka (Lenovo). Dostępność wersji z 3 GB RAM w przypadku Lenovo była u nas zerowa (de facto to też wersja z 32GB ROM-em), w przypadku Moto nie widziałem takich problemów.
    Kupiłem finalnie Lenovo K6 Power.

  2. Drogi Panie recenzencie!! Na przyszłość radziłbym porównywać modele z jednakowej półki cenowej. Zamieńcie Redmi 4a na takiego Redmi Note 4 w wersji Global. Zobaczymy, który jest lepszy 😉

  3. Wszyscy się czepiają tej obudowy telefonu,ale to nieuzasadnione.Miałam kiedyś nokię również z plastikową obudową i oprócz rys to nic się złego nie działo,więc nie uznałabym tego za wadę..Uważam że nawet lepsze obudowy po jakimś czasie i po upadkach mogą się uszkodzić….

  4. Dno i metr mułu. Takie porównania to moja siostra potrafi robić. 2 stówy różnicy za te same parametry i do tego większą rozdzielczość, co samoistnie musi wymagać lepszych komponentów. Xiaomi miażdży bezapelacyjnie.

  5. Hmm,k6 droższy o 200zł, w tym przedziale to przepaść.Deklasuje baterią?no tak 4000mah-3100mah bodajże,i teraz cena k6 ok.700,redmi 4a ok.500.Róbcie porównania faktyczni z tej samej półki,k6 jest droższy prawie o połowę ceny 4a.Proponuje porównać k6 z xiaomi mi a1 tu będzie odwrotnie to mi a1 będzie droższy o prawię połowę ceny k6,ja bym wybrał zdecydowanie a1!