Recenzja Huawei P30 Pro po pół roku użytkowania

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Zapraszamy Was na test długodystansowy Huawei P30 Pro. Jak spisał się ten model przez ostatnie pół roku? Czy nadal podtrzymujemy swoje zdanie z recenzji?
P30 Pro w x-kom:
Facebook:
Instagram:
Partnerem tego kanału jest x-kom. Sklep nie ma wpływu na treści zamieszczone w tym materiale – daje nam wolną rękę.

Mateusz:
Konrad:
Marcin:
ROOTBLOG:
#Huawei #P30Pro #recenzja

Share.

About Author

29 Comments

 1. BŁAGAM ODPOWIEDZ MI
  jak wyłączyć hi touch w tym telefonie? nie mam w ogóle opcji Hi Touch a działa i strasznie wkurza

 2. HUAWEI udziela 24 miesiące gwarancji na urządzenie i na wbudowane baterie.
  Jeśli po roku Ci się żywotność skróciła faktycznie, a to nie wina wielu aplikacji działających w tle to bez problemu wymienisz tą baterie za free:)

 3. okej, z tego co wiem nie da sie podlaczyc zwyklych sluchawek jak to wyglada? sa jakies dodatkowe kable jak w iphone czy tylko sluchawki bluetooth?

 4. Myślę, że ta rzekoma usterka z gniazdem USB, to nie poluzowanie tylko zapewne do gniazda dostały się mechaty z kieszeni a wtyczką ugniotłeś to na końcu gniazda.

 5. Mój p30 pro po 8 miesiącach przestał działać. Najpierw wyłączał się 2 razy po 2 dni teraz padł całkowicie. Jak sobie pomyślę że ma jakieś 2 tygodnie żyć bez niego to rozważam zakup drugiego. Aparat jest super 🙂

 6. kolego, baterię obwiniasz, że spadła jej pojemność . Pojęcia nie masz dlaczego a wnioski, że to od działających w tle aplikacji i braku czyszczenia między bajki włóż! Robiąc recenzję, powinieneś ogarnąć temat a nie gadasz swoje przypuszczenia, które nijak mają się do rzeczywistości. Tak się składa, że telefon ma szybkie ładowanie i niestety to jest przyczyną. Gdybyś od nowości ładował ją ładowarką z 5W a nie 40W, zaręczam ci, że teraz byłoby inaczej. Poczytaj, ogarnij temat. Przyda ci się w przyszłych recenzjach bo niestety wszyscy producenci zaczynają sprzedawać sprzęt z ładowarkami powyżej 20W a to jest zabójcze dla pojemności i trwałości baterii… No ale jaka wygoda naładować telefon w 40 minut!! To nic, że baterię szlag trafi raz dwa… dostajesz kolejny bajer i ciesz się, że masz coś wyjątkowego!!

 7. Pomocna recenzja, ale pytanko co to za gra i nie chodzi a te z motorkiem, tylko te co wyglada trochę retro a nie mogę jej znaleźć, zgody dzięki

 8. Kwestia baterii. Ja często ręcznie wykonuję optymalizację i czyszczę cache. Aplikacji mam w cholerę, dużo działa w tle. Jedyne momenty kiedy bateria kuleje to kilka dni po aktualizacjach systemowych. Wtedy najczęściej optymalizuję ręcznie baterię i… przynosi to porządany efekt. Bateria trzyma niemal tak samo jak w dniu zakupu.
  Co do USB-C to niestety u mnie poszło już dalej. Kabel potrafi się poluzować przy najmniejszym ruchu i z super charge spada prędkość ładownia do zwykłego.
  Pytanie do Ciebie jak i wszystkich, czy ktoś już takowy problem zgłaszał z tytułu gwarancji i jaki był tego finał?
  Pozdrawiam

 9. Bardzo intensywnie go używam i bateria trzyma cały dzień.. Działa lokalizacja z endomondo.. Bluetooth do muzyki.. I internet to wszystko jednocześnie włączone i o dziwo spokojnie cały dzień trzym a