Samsung Galaxy S9 plus vs Huawei P20 Pro | LTE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Jak w obu smartfonach Samsung Galaxy S9 plus i Huawei P20 Pro wypadają modemy LTE? Czy któryś jest lepszy, działa znacząco lepiej czy nie? – tego dowiecie się z filmu.

? Aktualna Cena Samsung Galaxy S9+ ??? :
? Aktualna Cena Huawei P20 Pro ??? :
? Aktualna Cena Huawei P20 ??? :

Serię o P20 Pro możecie oglądać u mnie we współpracy z sklepem, – gdzie znajdziecie wiele akcesoriów do tego modelu ???: ( etui, szkła itp ).

Mój Sprzęt Smart:
Samsung Galaxy Note8: więcej o nim:
Samsung Galaxy S9+: więcej o nim:
Samsung DeX: więcej o nim:
Samsung Gear S3 Frontier: więcej o nim:
Huawei MediaPad M3 LTE: więcej o nim:

Nagrywam dla Was za pomocą:
Panasonic Lumix GH4 12-60: więcej o nim:
Slider Camrock VSL60R: więcej o nim:
Statyw z głowicą Velbon DV-7000N: więcej o nim:
Mikrofon: Aputure A.lav: więcej o nim:
Mikrofon: BOYA BY-M1: więcej o nim:
Renderuję na:
Dell Inspiron 7559:

Tu jestem:
Steemit:
Facebook:
Tech Grupa Łucka:
Instagram:
Twitter:

Chcesz wesprzeć to co tu robię:

Jak się podobało to oczywiście łapa w górę!
Nie zapomnij subskrybować mojego kanału.

Share.

About Author

10 Comments

  1. Mam Galaxy s7 , na jasnych tłach np. przy przeglądaniu FB widać w jednym rogu ekranu bardziej różowy odcień bieli, resztą bieli na ekranie jest bardziej żółta, czy to normalne?

  2. Szkoda ze produkujesz odrębne filmiki, to tak jakby robic porownanie dwoch tel. i : oddzielnie kamerka, oddzielnie wygoda użytkowania itd. tak to u Ciebie wygląda :/

  3. Bez wymuszania poszczególnych pasm i korzystania z poszczególnych BTSów ten test nie ma sensu. Nawet przy tych samych pasmach i BTSach obciążenie co chwile się zmienia.
    Kreski to nie wyznacznik siły zasięgu. Poza tym, to na jednej kresce można wyciągnąć 70Mbit/s, a na pięciu 5Mbit/s, także.

  4. Mniejszy zasięg na s9+, bo zapewne agreguje 2600Mhz. 2600Mhz ma najsłabszy zasięg, ale jest najszybsze. Huawej zapewne agreguje do max 1800Mhz, bo ta częstotliwość ma większy zasięg, ale mniejszą prędkość i tak samo jest z 800Mhz. U mnie s9+ agreguje w play 800Mhz + 1800Mhz + 2600Mhz i wyciąga ponad 150 Mbps na sieci play. Żeby testy były miarodajne musiałbyś wymusić na obu fonach pojedynczo każdą częstotliwość.

  5. wpięte do tego samego BTSa a nie BCMa ?
    hmm można było jeszcze sprawdzić moc sygnału w dbm na obu smartfonach, opcja dostępna z ustawień bądź dedykowanych apek ?