Samsung Galaxy S9+: recenze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Přinášíme vám videorecenzi nejnovějšího Samsungu Galaxy S9+. Textovou recenzi si můžete přečíst zde

Nenechte si ujít pravidelné zpravodajství ze světa chytrých telefonů & tabletů, recenze či tipy na hry a užitečné aplikace – sledujte nás na kde pro vás každý den chystáme ten nejlepší obsah!

Aby vám v budoucnu neunikla naše další videa, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu

Sledovat nás můžete také na Facebooku , Twitteru Google+ nebo přes RSS

Share.

About Author

22 Comments

  1. Podle mě se stále oproti Galaxy S8 nevyplatí, ta cenovka je prostě zabiják. Za nějakou dobu až spadnou ceny se o tom dá uvažovat, ale momentálně volím cenově dostupnější a stále skvělou Galaxy S8

  2. Mám osobně galaxy s8, myslím že ten foťák ,lepší výkon stereo reproduktory atd jsou to drobnosti ,které se celkem ocení ;D vzhled toho telefonu že zadu se mi o dost líbí než u s8 ten duální fotoaparát. No asi bych si to koupil ..Co si budu povídat s8 má furt mouchy ;D

  3. "jen skoda ze galaxy s9 neprichazi s nicim co by vas dokazalo zvednout ze zidle…." myslite az na ten nejlepsi fotoaparat v mobilu soucasnosti? :-)))

  4. S9 rozhodně vypadá skvěle, no avšak stejně jako spousta jiných výrobců, tak i Samsung dává svým strojům skleněná záda, což já prostě nedokážu v praxi ocenit, bezdrátové nabíjení stejně nevyužívám, tudíž bych ocenil spíše hladký kus kovu..