Samsung Galaxy Watch 3: Prvotřídní chytré hodinky? (Recenze)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Dokázal Samsung udělat tu nejlepší Android alternativu pro Apple Watch? Pojďme se podívat na to, které všechny funkce Samsung Galaxy Watch 3 nabízí.

0:00 – Úvod
0:14 – Unboxing
0:38 – Design a provedení
2:24 – Cvičení a přesnost GPS
3:21 – Prostředí a aplikace
4:22 – Poslech offline písniček a podcastů
5:17 – Telefonování, notifikace, SMS
7:37 – Podpora eSIM (LTE)
8:30 – Funguje placení?
8:57 – EKG, měření tlaku, okysličení,…
9:55 – Výdrž a nabíjení
11:37 – Moje zhodnocení

KDE KOUPIT SAMSUNG GALAXY WATCH 3 (41mm)

🔴 Najít nejlepší cenu (cz) ➤
🔴 Najít nejlepší cenu (sk) ➤
🔵 Koupit na Alza ➤

KDE KOUPIT SAMSUNG GALAXY WATCH 3 (45mm)

🔴 Najít nejlepší cenu (cz) ➤
🔴 Najít nejlepší cenu (sk) ➤
🔵 Koupit na Alza ➤

Recenze chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 3 nebyla nikým sponzorovaná. Obsah videa jsem nekonzultoval s výrobcem a názory jsou mé vlastní.

Pro 100% transparentnost musím ale dodat, že výše umístěné odkazy jsou provizní, tedy získávám drobnou odměnu z uskutečněného nákupu. Pokud se vám má tvorba líbí, můžete tyto provizní odkazy použít a tím mě i nepřímo finančně podpořit 🙏

KDE MĚ SLEDOVAT

● Moje vybavení ➤
● Instagram ➤
● Facebook ➤
● Twitter ➤
● Web ➤

Share.

About Author

29 Comments

 1. Meranie tlaku aj EKG sa da velmi jednoducho spojazdnit aj u nas a diktovanie tak isto vsetko funguje perfektne 🙂 Bol som az prekvapeny ked som si porovnaval Tlak s tlakomerom Omronom ako presne ho hodinky meraju.

 2. Líbí se mi moc, cena není problém, ale bohužel si je nekoupím. S tzv. chytrým hodinkami je to vůbec problém pro majitele androidu, kteří neshání sporttester, ale jen hodinky. Moje požadavky jsou elegantní design, načtení věrnostních karet a platby a přehrávač hudby. Nic víc mě nezajímá. Peníze nehrají roli. Problém je, že Apple jsou jen pro Apple, Samsung a další hezký hodinky nepodporují platby a Garminy jsou spíš pro sportovce než elegantní.
  Z nouze jsem vybral Garmin Venu, protože podporují platby, ale Samsungy se mi líbí víc. Bohužel jsou pro mě ale k ničemu.

 3. @GeekBoy prosim tě můžeš mi říct, kdy cca bude recenze na ticwatch 3 pro ? strašně přemýšlím o koupi, ale údajně jsou s nimi spíš teď problémy. Dík

 4. Recenze pěkná, dobře se poslouchá. Mám GW 46 mm. GW3 bych si nekupoval, přijdou mi "stejné" a dost mě samsung naštval tim, že SHealt nemá v hodinách to samé co v mobilu. Nejvíc mi vadí lyžování…

 5. Za 12500,- 😂 Samsung zkouší politiku Apple Watch, ale bohužel jen co se ceny týče. 😅 Mám Galaxy Watch 46mm a rozhodně do ,,trojkové" verze nepůjdu, bych musel být magor. 🙊🤦 GW za 7 a GW3 o 5k víc, ale jaksi inovace mizerná. Tohle se Samsungu opravdu nepovedlo.🤷

 6. Recenze 👍 což se o hodinkách říct nedá. Nefunkční platby, nefunkční EKG, nefunkční měření krevního tlaku, kolik verzí Samsung watch ještě přijde, než budou zprovozněny tyto aplikace?? Dělá si Samsung z platících zákazníků srandu?!

 7. ty chválíš tizen jo? … jde vidět že to máš jen na vychválení 😀 😀 tvl nedají se udělat ciferníky co by ukazovaly senzory a počasí současně. .. buď a nebo … lituji zakoupení 46mm verze …
  A ne wifi se vážně nespáruje i když by měla, potřebuješ nastavit heslo ručně nebo mít otevřenou síť, momentálně ti to žere z telefonu, spotify jen ovládá telefon, samostatně taky nepojede, člověče ty vlastně natáčíš vyhledávač google a ne vlastní test.

 8. Ahoj, prosím nemáš v plánu udělat recenzi na hodinky lemfo lem 13 a nebo třeba lemfo lem 12? Podle mě velice zajímavé hodinky, díky Mirek

 9. Ahoj, poradíte? Potřebuji vybrat pro tátu prodlouženou ruku telefonu – notifikace na vše podstatné z telefonu – sms, volání, mail. nejlépe v češtině, s mikrofonem, diktovanim sms, možnost platby hodinkami pokud možno, ideálně něco odolného. Pokud možno mapy- GPS, snímání tepu… má android, bude si pořizovat i nový tel. Poradíte?

 10. Kámo ty jedeš!! To zpracování ta kvalita videa…na jiné recenze se už nedívám. Vidím obravský porkrok a to si zaslouží palec nahoru, jako obvykle : ).