Samsung Galaxy Watch 46mm | Wrażenia po półrocznym użytkowaniu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


Samsung Galaxy Watch 46mm po miesiącach użytkowania. Nietypowo dla siebie sprawdzamy w tym odcinku elektroniczny zegarek od Samsunga… Serdecznie zapraszamy…

W filmie wykorzystano utwory muzyczne:
Jeremy Blake – „Exhale”

Link do strony produktu:

Jeżeli nasz materiał spodobał Ci się,
daj łapkę i/lub SUBA .
Skomentuj proszę materiał.
DZIĘKI!!!

Link do produktu:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🇵🇱🇵🇱🇵🇱SUBIEKTYWNI🇵🇱🇵🇱🇵🇱

➡️ E-MAIL: yt.subiektywni@gmail.com
➡️ TWITTER: @SUBIEKTYWNI
➡️ INSTAGRAM:
➡️ FACEBOOK:

SUBIEKTYWNI©2019

#samsung #galaxywatch #subiektywni

Share.

About Author

33 Comments

 1. Mam pytanie. Jak udało Ci się usunąć pył czy ziarenka piasku spod tarczy zegarka bo też często mam coś takiego pod tarczą i niewiem jak się do tego zabrać ;/

 2. 3-4 a czasem 5 dni bez ładowania, aha;) Mam Garmin Fenix 5x i ładuję go raz na miesiąc, gdy trenuje raz na dwa tygodnie, także nie wiem czym tu się zachwycać. Po za tym mój ma szafirowe szkiełko i przy ilości uderzeń jakie przeżył nie ma na nim jednej rysy, za to znajomy już drugi raz wymienia swojego Watcha, bo po pijaku go stłukł;)

 3. Mnie interesuje jak toto spisałoby się w lesie, no ale wydaje mi się że garmin bądź sunnto raczej nie mają tu konkurencji, choć nie są to typowe smart.

 4. Materiał o zegarku w samych superlatywach, 0 wymienionych wad lub braku funkcji, które ma konkurencja. Link do strony producenta w opisie. Wygląda to na film sponsorowany.

 5. Dobry zegarek ale dla kogoś kto chce tylko myśleć ze ma dobry zegarek, nie polecam !!! za duże rozbieżności w porównaniu z innymi pro zegarkami.

 6. Po ktoryms z uldate formware zegarka, potrafil mi liczyc kroki gdy zegarek byl na moim nadgarstku a ja siedzialem przed komputerem. Mam kilka nagrac – dobijal mi po 500-3000 krokow w ciagu np 20 minut 😀

 7. Materiał w porządku. Jeśli korzystałeś z wersji LTE tego watacha to zapewne wiesz, że posiada wadę konstrukcyjną. Przy niespełna 5 minutowej rozmowie na LTE nagrzewa się i uniemożliwia dalsze korzystanie do czasu wychłodzenia. Wymiana przez autoryzowany serwis płyty głównej i baterii nie rozwiązuje problemu. Mój znajomy posiadający również tego watacha ma dokładnie ten sam problem. Nieudany produkt Samsunga. Amen

 8. W Polsce zupełnie bezużyteczny Pomijając fakt, że to system Tizen nie Android i kilka apek na krzyz to brak karty sim i Google Pay dyskwalifikuje go jako zegarek, który można używać bez telefonu.

 9. Posiadam zegarek od roku. Zegarek trzyma 4 dni lekko co mnie zaskoczyło przeszedł ze mną bardzo dużo ścianę zaliczył kilka razy że została gruba rysa na ścianie. Po oczyszczeniu farby z zegarka zero śladów. Do tej pory jedna rysa na bezelu. Nieraz po plaży dostanie się piach ciężko się kręci wtedy . Poza tym świetny sprzęt . Mój pierwszy taki zegarek i nie wyobrażam sobie już jego nie mieć. Teraz myślę o wersji e sim .

 10. Witam.
  Mam ten zegarek rok i dosyć słodzenia.
  O ile jest tu dużo prawdy o gadżetach, baterii o tyle funkcje sport to dno.
  Owszem jeśli ktoś chce monitorować jakąś aktywność tak dla siebie powiedzmy amatorsko, to coś tam zobaczy.
  Ale jeśli te wskazania porównamy z urządzeniami typowo sportowymi to zobaczymy rozbieżności.
  Trochę biegam i jeżdżę rowerem, na 10km mam rozbieżności między 200 a nawet 800m!!!
  Czasem w trakcie treningu sam zapis się wyłączy, pomimo że sympatyczna pani dalej mnie informuje o przebiegniętych kilometrach.
  Szkoda się rozpisywać ale GPS w tym urządzeniu jest słaby.
  Żeby nie było, już trzy razy gwarancyjnie wymieniono mi płytę główną, czujniki i nie wiele to dało.
  Więc powiedzmy obiektywnie jako gadżet – super, jako urządzenie wiarygodne sportowo nie.
  Pozdrawiam.

 11. Kupiłem ten zegarek kilka dni temu i jeżeli chodzi o rejestrowanie aktywności, to jestem trochę zawiedziony. Dzienne spalone kalorie są na poziomie 10 000, z czego około 8 000 jest z aktywności. Fajnie by było jakbym tyle spalał, ale przy około 5 kilometrowym spacerze jest to wkurzające. Drugi problem, to częste niezapisywanie trasy. Po włączeniu aktywności, pokazuje się komunikat, że sygnał GPS jest ok, czas leci, a prędkość i dystans jest nierejestrowany. Na mapce później pokazuje się prosta linia od miejsca gdzie zacząłem i gdzie skończyłem. Po spauzowaniu aktywności dzieje się to samo. Gdy już zegarek rejestruje wszystko, to po pauzie wszystko się zatrzymuje i lipa. Trzeba zakończyć aktywność i włączyć ponownie. I nie wiem czego to jest wina, ale w telefonie, po synchronizacji, nie wyświetla się mapka z przebytą trasą. Spalone kalorie podczas aktywności są również dziwnie naliczane. Raz naliczy 20 kalorii a raz 150 przy praktycznie tej samej trasie. Pewnie te wszystkie problemy są spowodowane oprogramowaniem, ale jest to irytujące, jak kupuje się sprzęt za takie pieniądze, a on nie działa tak jak należy. Miałem wcześniej Garmina Vivoactive 3 i z aktywnościami nie było najmniejszego problemu, a sama aplikacja na telefon była bardzo czytelna. Tutaj wszystko się miesza. Co innego pokazuje zegarek, a co innego telefon. Sumują się kroki, kalorie, a w aktywnościach już w ogóle co innego pokazuje. Może ja coś źle skonfigurowałem. Jak ktoś ma rozwiązanie na te problemy które opisałem, byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

 12. Cześć. Trudno powiedzieć. Może się okazać, że kryształki soli zrobią swoje. Z mojej perspektywy i z tego, co czytałem, najgorszy scenariusz, to zapiaszczenie. Nie ma gwarancji, że fala pozbawiona będzie piachu… Pewnie krótkotrwała kąpiel i wypłukanie zagarka będzie ok. Ale gwarancji nie ma… Pozdrawiam.