TeknoSeyir Plus’ta bir sonraki video Samsung S9 Plus vs Huawei P20 Pro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video is ready, Click Here to View ×


TeknoSeyir Plus içeriklerimizde şu an sitemizde yayında olan Samsung S9 Plus vs Huawei P20 Pro, önümüzdeki günlerde YouTube kanalımızda da olacak.
Abone olmak için tıklayın.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ►

Web Sitemiz:

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:

Otomobil Kanalımız: Otoseyir ►

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►
Facebook ►
Instagram ►
iTunes ► Haftalık Gündem Değerlendirmesi
iTunes ► Teknoloji ve Bilim notları

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

28 Comments

 1. Çok saçma yorumlar var. Bu plustaki sıradaki videoyu söylüyor plus üyesi olmayanlar görsün diye. Yoksa nerden görecek adam para verince ne hizmet alacağını.

 2. "Plus" sisteminin yalnızca, bağış için yasal bir zemin olduğu söyleniyor; fakat dikkat edin, iş gittikçe "ticari" köylü kurnazlığına doğru evrilmesin! Tamam, anladık, Teknoseyir Plus diye bir sistem kurdunuz, sizi takip eden herkes de bundan haberdardır herhalde. Abone olmak (bağış yapmak!) isteyen zaten olacaktır. Bu trailer vari video, itici görünüyor sadece. Not olarak: Açıklamayı okudum!

 3. Plus'ın en büyük faydası; serseri, mızmız, beleşçi ergenlerin tamamını, telefonun üstüne çıkıp sağlam mı diye test etmek için osuran kendileri gibi serseri ve beleş hizmet sunan youtube sayfalarına postalamak olacak. Sakın bu kitleyi ciddiye almayın ve aynen devam edin. Bunları bu platformdan uzaklaştırmak, internet girişimciliğine yapılacak en büyük iyilik olarak tarihe geçecek. Keşke her girişim sembolik de olsa ücretli atılımlar yapsa da bu ergenlarin tamamından kurtulsak. Sanki babalarının hayrına bu kadar stüdyo, ışık, kamera ayarlanıyor emek harcanıyor. Elbette plus abonesi olmayan ve benim gibi videoları birkaç gün geç izledim diye sorun etmeyen normal insanları tenzih ediyorum.

 4. Bizim Türk milletine yaranamazsin. Şurada adamlar en objektif yorumlari yapiyor geçim derdi var plus çıkaralım reklam yapalim demisler kaldi ki aciklamada yazmışlar video gelecek diye ama hala aptal aptal yorumlar. Ben bu sekilde yorumlayanlarin gercekten takipte olduklarina inanmiyorum. Ne diyeyim Allah sabir versin ekibe, cidden zor bi ise katlaniyorlar

 5. Plus ın ne olmasını bekliyordunuz? Bankada bile paran varsa sadece sana özel hizmet eden sana kahveçay ikramı yapıldığı sıra beklemediğin çalışan var. O parası olan neden daha fazla parayla seni tercih edip sıra beklesin? Yada aynı muamele görsün? Alt katta sıra bekleyen amca teyze isyan neden etmiyor ben de kahve isterem diye? Çünkü sistem böyle. İstediğiniz kadar kınayın plus için böyle şeyler olacağı baştan söylendi. Hastanede bile adam özel sağlık sigortası yaptırıyor ki sıra beklemesin diye.

 6. Ohoooo… Çelişiyorsunuz sanki biraz. Yayınlamayın daha mantıklı. İlerleyen zamanlarda yayınlayın madem izleyemeyeceğiz. Değişen bir şey olmayacak denmişti bir de.

 7. Dandik dandik kanallar böyle yapsa para lazım değil mi onlara taşmi yesinler diyenler böyle olmuyor ha falan diyor adam ek para vermiş ve sizin gibi aciz insanlara da iyiliği dokunuyor plus olmasaydı bu video hiç olmayacaktı ama şuan sadece gecikmeli izleyecksin

 8. Videonun tamamı için plus abonesi olun ne bu dilin teknoseyir kitlesini irrite edeceğini tahmin edemiyor musunuz ?

  Benim sizin iyi niyetinizden şüphem yok ama bunu insanların ne kadar gözüne sokarsanız bu kitleden o kadar tepki alırsınız ve bunlar bayya az gelişmiş tepkiler olur.

  Plus aboneliği somut bir şeyler getirmeli bu bağlılık için önemli evet ama reklamı bu şekilde olmamalı ayrıca şunu plus diye yazmayın bu insanların aklına platinium,premium gibi şeyleri içi boşalmış çoktan nefret edilmiş kelimeleri getiriyor bunu gerçekten bir premium kredi kartında yapabilirsiniz ama bir internet aboneliğinde yanlış bir kelime seçimi,sadece işaretini kullanın.Başından beri sizde eğreti duruyor kendinizi fazla ciddiye alıyorsunuz gibi hissediyor insanlar.

  İkinci olarak tavsiyem teknoseyir plus hakkında konuştuğunuzda tepki alıyorsanız yanlış yoldasınız demektir biz bir bakıma sizin müşteriniziz artık,müşteriden tepki alacağını bildiği bir reklamı hangi firma yapar ?Bu videoyu yüklerken bunu biliyordunuz eminim ama bilmediğiniz şey bu tepkinin zamanla birikeceği ve tartışmaya yol açıp kitlenin kafasında soru işaretlerine yol açacağı.

  Ne olur bunun reklamını yaparken aktif yöntemler izlemeyin haftada bir kere bu hafta plus aboneleri ek olarak neleri gördü ne kazançlar sağladı gibi video çekerseniz yeterli olur insanlar hem irrite olmaz,hem merak eder ve her hafta yapabileceğiniz daha etkili bir reklamınız olur.

  Siz şu anda kendi açınızdan normal iyi niyetli bir reklam yaptığınızı sanıyorsunuz kazanımlardan bahsettiğinizi sanıyorsunuz ama bu tarafa tvde zaten iş bankasının normal kredi kartına sahip birine premium kartın olmadığı için bak işte tam bunu kaybettin bu videoyu tarzında geliyor.

  Plusta bu hafta neler oldu sizin ihtiyacınız olan şey bu,videonun tamamı için plus abonesi olun değil,bu siz değilsiniz.